Kącik dla dzieci na weselu - czy hotele to zapewniają?

Czym byłoby wesele bez urokliwego tańcowania najmłodszych szkrabów, które rozczulą nawet najbardziej zatwardziałych w swej posępności wujków? Całe szczęście dzisiaj, coraz częściej możemy spotkać się z hotelami o przyjaznej rodzinie polityce, które organizując wesela myślą również o zabawie tych najmłodszych z gości. Co zatem w swojej ofercie posiadają małopolskie hotele?

Czasy, kiedy dzieci na weselach były pozostawione same sobie, nudząc się przy tym okropnie, dawno odeszły w przeszłość. Coraz częściej też, młodzi rodzice chcący wybrać się na wesele nie muszą szukać gorączkowo niani, ponieważ na weselu znajdzie się wiele atrakcji dla ich pociech oraz pokój, w którym zmęczone zabawą maluchy mogą uciąć sobie drzemkę.

Wesele z dziećmi
Mimo że wielu osobom wydaje się, że wesele z dziećmi to duży problem, ponieważ maluchy bywają kapryśne i szybciej niż dorośli męczą się zabawą, to przyjęcie bez radosnego śmiechu najmłodszych nie będzie miało w sobie nic z rodzinnego spotkania. Para Młoda powinna więc zadbać o to, żeby wszyscy ci, którzy posiadają małe dzieci, mogli bez skrępowania przyjść całą rodziną na wesele. Nic tak nie zachęca do wspólnego tańca, jak pląsające na parkiecie maluchy, spontanicznie okazujące radość, czym nadają całej zabawie rodzinnego uroku. Co więcej, zapraszanie bliskich bez ich dzieci może zostać bardzo negatywnie odebrane. W końcu wesele to nie dyskoteka, tylko rodzinna uroczystość.

Bogata oferta
Jak już wspomniano, coraz częściej spotykamy się ze specjalnymi udogodnieniami dla dzieci, które pojawiają się w małopolskiej ofercie hotelowej. Pamiętacie jednak, żeby upewnić się, że dane miejsce na pewno oferuje atrakcje dla najmłodszych, ponieważ nie jest to jeszcze normą wszędzie. Przykładowa oferta Hotelu Lenart posiada wiele urozmaiceń i promocji związanych z obecnością maluchów na zabawie. Warto zwracać uwagę na to, czy za dzieci Para Młoda musi płacić jak za dorosłych, czy też miejsce, gdzie odbędzie się wesele, udostępnia jakieś promocje. W Hotelu Lenart za gości do lat 6 Para Młoda nie płaci w ogóle a za talerzyki dzieci w przedziale od 7 do 12 lat płaci tylko połowę ceny osoby dorosłej. Co więcej, w trakcie wesela hotel oddaje do dyspozycji dzieci kącik zabaw wraz z mini kinem, gdzie wyświetlane są bajki. Kucharze uwzględniają również dziecięce podniebienia w menu, serwując specjalne potrawy tylko dla najmłodszych. Dodatkowo Hotel Lenart oferuje usługi animatora dla dzieci, który dba o to, aby maluchy spędzały czas kreatywnie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ animator czuwa nieustannie nad bezpieczeństwem dzieci, dostarczając im wiele rozrywki, przy czym rodzice mogą spokojnie oddać się zabawie dla dorosłych.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.