Wesele i nocleg w hotelu - wygodnie i wszystko na miejscu

Samodzielna organizacja wesela może zamienić ten wyjątkowy dzień w prawdziwe utrapienie. Wystarczy popytać babcię, która sama odpowiadała za rezerwację sali, dekorację, zakup produktów, przygotowanie i wydawanie posiłków. A to tylko początek listy zadań! Na szczęście dzisiaj wystarczy znaleźć hotel, który zdecydowanie większą listę obowiązków organizatorskich wykona za nas. 

W dzisiejszym świecie dążymy do maksymalnego skoncentrowania ofert w branży usługowej. Nic w tym dziwnego – czas to obecnie cenny nabytek. Podobnie rzecz wygląda z organizacją wesela. Współczesna Para Młoda to zapracowani, energiczni i ambitni ludzie, którzy wolny czas spędzają na maratonach, wspólnych podróżach i rozwijaniu swoich pasji. Ślub i wesele mają być wyjątkowym świętem dla nich i ich gości. Młodzi nie chcą więc poświęcać roku na drobiazgowe i żmudne przygotowania, łącznie z dokonywaniem rezerwacji w kilku różnych hotelach – wolą postawić na kompleksowe usługi hotelów, dysponujących salami weselnymi i pokojami dla gości.

Cały pakiet
Poza oczywistą zaletą kompleksowej oferty weselnej, jaką jest impreza i spanie w jednym miejscu, należy wspomnieć o odciążeniu pary młodej z szeregu innych obowiązków. Dekoracja sali, meble i zastawa – wszystko to udostępnia hotel. Para Młoda wybiera również z oferty menu i nie martwi się cateringiem. Co więcej, w niektórych hotelach alkohol udostępniany jest często po cenach hurtowych i rozliczany jest według zużycia, co jest zdecydowanie dużym plusem. Zdarza się też, że wybrane miejsca oferują również fotografa, kamerzystę i zespół. Widać więc, że odpowiednio wybrany hotel ograniczy organizatorską aktywność młodej pary do zaproszenia gości i pojawienia się na swoim niezapomnianym przyjęciu.

Atrakcyjne oferty
Wiele hoteli dysponuje wyjątkowymi ofertami, które sprawią, że wesele pozostanie na długo w pamięci wszystkich gości. Wybierając odpowiedni hotel, warto zwracać uwagę na takie szczegóły, jak położenie miejsca, ilość sal weselnych i kuchni, specjalne udogodnienia dla nowożeńców oraz przejrzystość oferty weselnej. Dzisiaj przyszłe małżeństwa często decydują się na organizację wesela w specjalnych miejscach jak np. urokliwa Wieliczka w pobliżu Krakowa. Wówczas potrzebujemy zespołu, który zapewni jak najwyższej jakości obsługę przyjęcia. Hotel Lenart posiada wszystko to, o czym była mowa wyżej i o wiele więcej. Dlaczego ograniczać się do podstawowych ofert, skoro są hotele, które poszerzają możliwe atrakcje o dodatkowe usługi, jak pokaz sztucznych ogni, specjalna wizażystka i stylistka dla pary młodej, animator dla dzieci, rzeźby w lodzie czy foto budka. W ofercie Hotelu Lenart Para Młoda znajdzie również wyjątkowe apartamenty dla nowożeńców, do których ceny wliczone są specjalne prezenty od właścicieli. Niech sakramentalne tak padnie w tej małopolskiej perełce

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.