Jak wybrać miejsce na imprezę firmową

Jak wybrać miejsce na imprezę firmową?

Obecnie każdy, nawet najwytrwalszy i najlepiej zorganizowany zespół potrzebuje chociaż chwili wytchnienia. Wypoczęty, zrelaksowany pracownik to dobry pracownik, każdy szef powinien być tego świadomy. A może zatrudniłeś kilku nowych pracowników, a w wyniku nawału pracy nie mają kiedy zintegrować się z resztą zespołu? A musimy pamiętać, że budowanie relacji między pracownikami jest bardzo ważne, dlatego nie możesz zapominać o organizowaniu imprez firmowych. Czy pamiętasz ile podobnych wydarzeń przeżyłeś w na studiach czy też w szkole? Wiadomo, że jedne wspomina się z melancholią, do innych wolałbyś nie wracać, ale na każdej z tych imprez dowiedziałeś się czegoś nowego o ludziach, z którymi przebywałeś na co dzień.

Zanim jednak zaczniemy organizować imprezę firmową musimy przemyśleć to gdzie przygotujemy naszą imprezę firmową. Przede wszystkim warto pomyśleć o wyjeździe. Może jest to mało ekonomiczne rozwiązanie, ale jedno z najlepszych. Bardzo ważne jest, abyś pozwolił swojemu pracownikowi odpocząć się i zrelaksować się, daj im trochę luzu. Co więcej – zabaw się z nimi. Zacznij obserwować, jak zachowują się poza biurem, możesz dowiedzieć o nich naprawdę zaskakujących rzeczy lub odkryć ukryte zdolności. Ewentualnie można zobaczyć ich z najgorszej strony.

Po za tym doskonałym rozwiązaniem jest paintball. Warto pomyśleć o imprezie w formie konkurencyjnej lub zadaniowej. Jest to doskonała możliwość do obserwacji pracowników. Musisz wiedzieć, że paintball wyzwala w ludziach ich prawdziwe oblicze. Masz szansę zobaczyć, jak potrafi współpracować grupa, kto obejmuje przywództwo, kto wymyśli strategie, jak będą się wzajemnie chronić i o siebie walczyć.

Dodatkowo warto pomyśleć o innych, nietypowych formach aktywności fizycznej. Trzeba być świadomym, że stres związany z pracą można świetnie rozładować wybierając się na przykład do stadniny, by jeździć konno. Ewentualnie pozwolić sobie na szaleństwo na quadach. Jak jest zima to można pomyśleć o snowboardzie lub nartach. Dużo z tych rzeczy może być nowością dla Twoich zapracowanych podopiecznych, którzy przez długie miesiące zbierają się, by spróbować czegoś nowego, kto się podda, a kto pomimo upadków będzie wstawał.

Na końcu warto zaplanować relaks w barze. Kilka drinków na koszt pracodawcy zdecydowanie będzie mile widziane. Dodatkową atrakcją może być gra w piłkarzy ki czy rzucanie rzutek, bilard czy nawet kręgle. Wydawałoby się, że są to raczej męskie rozrywki i panie będą się nudzić, ale wtedy można kupić kwiaty dla kobiet i zasponsorować im wizytę u kosmetyczki.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.