Najlepsze apartamenty dla nowożeńców

Wybór apartamentów dla nowożeńców staje się coraz trudniejszy. Obecnie każdy hotel, dysponuje takim pokojem dla Młodej Pary, jednak nie wszystkie spełniają wymagania apartamentu. Jest jednak hotel, który dysponuje takim noclegiem – jest to hotel Lenart w Wieliczce. Poniżej zostaną omówione niektóre z nich.

O apartamentach
Apartamenty dla nowożeńców oferowane przez hotel Lenart stylizowane są na różną kolorystykę. Posiadają niepowtarzalny i oryginalny wystrój, który jednocześnie jest ekskluzywny.Dodatkowo w każdym z nich wydzielona jest sypialni, salon, łazienka, a nawet kącik do pracy. Pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację, duże telewizory LCD, biurko, lodówkę, zestaw do parzenia kawy oraz herbaty, bezprzewodowe WiFi, sejf elektroniczny.

Apartament czarny
Apartament czarny to pokój o podwyższonym standardzie, w którym przeważa kolor czarny. Wystrój wzbogacony jest o dekoracje typowo męskie: motywy samochodów na ścianie, wystawa repliki samochodów, designerskie lampy, czy drewniane łóżko posiadające skórzane obicie. Jest on jednak urządzony minimalistycznie i z klasą, dlatego nie czuć tu przepychu. W łazience znajduje się niebieskie i zielone podświetlenie.

Apartament niebieski
Apartament niebieski stylizowany jest na drewniany domek na rajskiej plaży. Sypialnia wygląda jakby była położona na piasku z widokiem na ocean. W salonie można mieć wrażenie, że znajduje się pod wodą dzięki fantastycznemu wykończeniu sufitu oraz jednej ze ścian. Łazienka jest prosta i klasyczna w kolorze białym z niebieskimi dodatkami. Niebieskie podświetlenie łóżka, lampy w kształcie muszli oraz animacja rafy koralowej wprawi w zachwyt każdego kto uwielbia rajskie klimaty.

Apartament zielony
Ten pokój stylizowany jest na podstawie naturalnego kamienia i koloru zielonego. Wygląda jakby znajdował się w starym, zapomnianym mieście Inków lub ludności chińskiej. Kolory piasku, zieleni, kawałki drewna na ścianach, czy posąg antycznego chińskiego wojownika tworzą wyjątkowy nastrój.

Apartament żółty
Ten pokój z kolei wygląda z jednej strony jak bursztynowa komnata, z drugiej zaś jak rajski ogród.Połączenie koloru żółtego z designerskimi dodatkami a także wzorem kwiatowym sprawia, że w apartamencie można czuć się wyjątkowo, ale także i swobodnie.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.