Czy sala weselna w hotelu to dobry pomysł?

Wybór sali weselnej jest trudnym wyborem. Od jej wyboru zależy cała uroczystość. Sala weselna może być zarezerwowana w domu weselnym albo w hotelu. Jaki wybór będzie lepszy?

Na plus
Organizacja wesela w hotelu ma swoje wielkie plusy, na których skorzystają nie tylko goście, ale i para młoda. Największym plusem jest dostęp do bazy noclegowej. Jeśli posiadamy dużą ilość gości, którzy będą potrzebowali noclegu ta opcja jest bardzo wygodna. Hotel bowiem dysponuje większą ilością pokojów niż dom weselny i to na dodatek w o różnym standardzie. Dodatkowo można liczyć na apartament dla nowożeńców i profesjonalną obsługę hotelową. Goście, którzy przybyli wcześniej mogą przed uroczystością odświeżyć się i przyszykować oraz coś zjeść po długiej podróży.

Dobra kuchnia i obsługa
Dużym plusem wesela organizowanego w hotelu jest dobra i profesjonalna kuchnia. Zazwyczaj w hotelu kuchnią rządzi szef kuchni, który ma do swojej dyspozycji wielu pracowników oraz przeszkolony personel w postaci kelnerów. Osoby te zazwyczaj posiadają większe doświadczenie, gdyż na co dzień obsługują gości, nie tylko okazjonalnie.

Kompleksowe rozwiązanie
Przy hotelach zazwyczaj jest darmowy, duży parking, możliwość skorzystania z ogrodu, grilla, szatni i wielu innych udogodnień. W jednym miejscy Para Młoda i goście znajdą wszystko, co jest potrzebne do organizacji wspaniałego wesela.

Możliwość skorzystania z konsultanta
Wesele jest ważnym wydarzeniem w życiu młodych ludzi. Niekiedy w natłoku codziennych spraw organizacja wesela wydaje się być nieosiągalna lub łączy się z wieloma stresującymi sytuacjami. Z tego względu niektóre hotele oferują przyszłym Nowożeńcom możliwość skorzystania z porad konsultanta ds. organizacji wesela. Ten zadba o podstawowe kwestie, tj. wystrój, ułożenie krzeseł, kwiaty i inne sprawy logistyczne.

Lokalizacja
Lokalizacja sali weselnej również jest bardzo ważna. Dobrym pomysłem jest wybrać obiekt poza miastem, by uniknąć tłoków. Atrakcyjne położenie hotelu i jego otoczenie może stać się tłem dla pamiątkowej sesji ślubnej. Nie trzeba wówczas specjalnie opuszczać gości podczas wesela.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.