Apartament dla pary młodej - na co zwrócić uwagę?

Po weselu nawet, a może przede wszystkim Para Młoda pragnie się zrelaksować. Zazwyczaj domy weselne i hotele w swojej ofercie posiadają apartament dla Pary Młodej. Jaki powinien być apartament dla Nowożeńców?

Przestronny
Apartament dla Nowożeńców powinien posiadać dużo miejsca. Przestrzeń i dostęp światła dziennego jest bardzo ważnym aspektem. Niezbyt dobrze by było, gdyby Panna Młoda przeciskała się między meblami lub między ścianą a łóżkiem w sukni ślubnej. Dodatkowe miejsce przyda się także na przedmioty związane z organizacją wesela, czy na położenie prezentów ślubnych, czy kwiatów, które zajmują dużo miejsca. Ważne jest także tutaj, choć to oczywiste, duże łóżko.

Duża wanna
W pokojach gościnny zazwyczaj znajduje się kabina prysznicowa. Pozwala ona na szybkie odświeżenie się. Dla Nowożeńców lepszym rozwiązaniem będzie wanna, najlepiej dwuosobowa. W niej bowiem po całym dniu i całonocnej zabawie Nowożeńcy będą mogli się zrelaksować i odpocząć. Ważne, by zadbać o odpowiedni romantyczny wystrój oraz odpowiednie nastrojowe oświetlenie, np. świece. Wrażenie mogą zrobić także świeże rozrzucone róże, które można będzie wrzucić do wanny.

Z balkonem, czy bez?
Wiele osób uwielbia z rana wyjść na balkon i podziwiać widoki. Ciekawym rozwiązaniem jest więc apartament z dużym balkonem, na którym Nowożeńcy wieczorem mogą podziwiać piękne gwieździste niebo, a nad ranem radować się z widoku wschodzącego słońca i śpiewających ptaków. Dobrze, gdy na balkonie znajdują się wygodne miejsca do siedzenia.

Wystrój
Pomimo tego, że Nowożeńcy nie spędzą wielu godzin w pokoju jego wystrój powinien pasować do okazji. Powinien być elegancki, klasyczny, z dekoracjami ze świeżych kwiatów, czy wstążek. Kolory jakie powinny dam dominować to oczywiście biel z dodatkami czerwieni, różu, złota. Niekiedy obsługa wesela przygotowuje piękne dekoracje, np. ścieżkę z płatków róż prowadzącą do łóżka, czy wanny, lub posypie nimi łóżko, ułoży ręczniki na kształt przytulających się łabędzi – wszystko zależy od kreatywności i umiejętności obsługi, czy dekoratora. Pokój powinien po prostu oczarować Nowożeńców.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.