Wesele w Krakowie i okolicach. Polecane hotele dla gości weselnych

Wesele to duże przedsięwzięcie. Trzeba więc myśleć o jak najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Takim rozwiązaniem jest urządzenie wesela w hotelu, gdzie zaproszeni goście oraz Para Młoda mogą po hucznej zabawie liczyć na odpoczynek w pokojach hotelowych. Jakie są najbardziej znane i polecane hotele w Krakowie i okolicach?

Hotel Perła Kraków
Hotel Perła Kraków posiada salę bankietową na 100 osób oraz salę restauracyjną. Oferuje także profesjonalną obsługę kelnerską, dekorację sali, parking, ale przede wszystkim komfortowe pokoje zarówno dla Pary Młodej jak i dla gości weselnych. Pokoje dla gości obejmuje 30 % rabat. Przy organizacji wesela koszty bardzo się liczą, więc warto skorzystać z takiej zniżki.

Hotel Kontrast
Hotel Kontrast i restauracja Trzej Kucharze to nie tylko miejsce, gdzie można dobrze zjeść, ale także zorganizować niezapomniane wesele. Hotel organizuje wesela od 60 do 150 osób. Hotel pomaga opracować plan całej uroczystości, ustalić menu, wybór DJ-a lub zespołu muzycznego. Oferuje też nocleg z atrakcyjnymi cenami dla gości weselnych, dzięki czemu goście nie będą musieli się martwić o transport do domu.

Hotel Eva
3-gwiazdkowy hotel Eva położony jest nad Wisłą w niedalekiej odległości od Starego Miasta. Hotel Eva to nie tylko doskonałe miejsce, by ulokować w nim swoich gości weselnych. Posiada bowiem piękne, eleganckie pokoje o wysokim standardzie. Jest to także wspaniałe miejsce na organizację wesela. W hotelu przyjęcia weselne liczą do 120 osób, można także zorganizować przyjęcia w typie Garden Party w dużym ogrodzie. Wesele można połączyć z biesiadą przy grillu.

Folwark Zalesie
Jest to idealne miejsce na przenocowanie gości oraz organizację wesela. Folwark znajduje się w otoczeniu lasu i drzew. W Folwarku organizowane są wesela, ale także biesiady, spotkania integracyjne, konferencje i innego rodzaju eventy. W kompleksie do dyspozycji jest 20 pokoi, w tym pokoje dwu-osobowe, trzy-osobowe oraz 4-osobowe.Pokoje urządzone są w polskim stylu, wyposażone w drewniane meble, telewizor, łazienkę z kabiną prysznicową. Z okien rozciąga się przepiękny widok na lasy i góry.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.