Dekoracje weselne

​Dekoracje weselne odgrywają niebagatelną rolę podczas dnia ślubu. Punktem sali jest oczywiście stół, przy którym zasiada para młoda. Oczywiście nie jest to jednak jedyne miejsce, na które goście zwrócą uwagę. Należy pamiętać także o dekoracji stołów gości weselnych, parkietu czy nawet tarasu. Wystrój sali weselnej to także sufit, o który warto zadbać tego dnia. Ciekawe dekoracje potrafią ukryć jego mankamenty i sprawić, że sala będzie wyglądać wyjątkowo.

Jak udekorować dom na wesele?

Dekoracje weselne domu, podwórka czy mieszkania nie muszą być kiczowate. Wystrój domu na wesele to jeden z punktów harmonogramu przygotowań. Niejednokrotnie ucieka z głów przyszłych panien młodych podczas planowania wesela. Obowiązki powodują, że to, jak będzie wyglądał płot czy wejście, schodzi na dalszy plan. Warto zadbać również o te elementy, ponieważ to one rzucają się w oczy. Kiedy przyjeżdża Pan młody po przyszłą małżonkę, większość gości zbiera się przy domu Panny młodej. Wtedy uwagę przykuwają również dekoracje ślubne przed domem. Dekoracje weselne mogą być dopasowane względem wystroju sali. Przede wszystkim zawierać jakieś punkty wspólne. Ten sam rodzaj kwiatów, ale i ten sam styl i motywy. Jednorodność wbrew pozorom jest czymś, co wprowadza spokój. Sprawia również, że wszystkie elementy ze sobą współgrają. Z pewnością fotograf, jak i goście docenią takie starania. Część ozdób znajdzie się na zdjęciach. Dawniej dekoracje ślubne przed domem były bardzo ważnym elementem przygotowań. W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych par rezygnuje z podobnych ozdób. Zwyczaj, w którym goście przyjeżdżają do domu i wita ich kapela weselna, traci na znaczeniu. Małżonkowie, wolą spotkać się z zaproszonymi osobami przed kościołem lub urzędem. Tym samym dekoracje weselne domów nie zawsze są potrzebne. Warto zadbać i tak o to, żeby pojawiły się przynajmniej drobne akcenty dekoracyjne. Część gości jednak przyjedzie do panny młodej na przykład na błogosławieństwo. Delikatne dekoracje mogą się przydać. Dekoracje ślubne przed domem nie są koniecznością, ale dobrze jest dodać kilka skromnych ozdób.

Ozdoby weselne na sale

Ciepłe, delikatne światło, zdecydowanie buduje romantyczny klimat na każdej sali weselnej. Ozdoby weselne na sale są o wiele ważniejsze niż te przed domem. Odpowiednie oświetlenie sal potrafi sprawić, że każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego klimatu. Przede wszystkim będzie zachęcało do tego, aby miło spędzić w nim czas. Warto pamiętać organizując ślub i wesele, aby zadbać o ozdoby weselne na sale ze światełek. Nie tylko będą one ozdabiać salę, ale także pięknie oświetlą ją po zmroku. Niezależnie, jakie stoły zostaną wybrane, warto wyróżnić je dekoracjami na stoły weselne. Piękny i nieprzytłaczający efekt można osiągnąć za dekoracji florystycznej stołu. Ciekawe tło za młodą parą, a także kolorowe obrusy i dodatkowe elementy. Mogą pojawić się w postaci serwet, podtalerzy, lampionów, ozdobnych literek ułożonych w MR & MRS. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.