Noclegi dla rodzin z małymi dziećmi - na co zwrócić uwagę?

Wybór noclegu dla rodzin z małymi dziećmi nie jest taki prosty. Niekiedy trzeba się naprawdę naszukać, by znaleźć coś konkretnego. Nocleg dla rodzin z dziećmi powinien spełniać określone kryteria. Na jakie aspekty i wyposażenie hotelu zwrócić uwagę przy wyborze miejsca noclegowego dla rodzin z dziećmi?

Przestronne pokoje
W pokoju dla rodziny z małym dzieckiem powinno być odpowiednio dużo miejsca, by wjechać wózkiem do pokoju i nim manewrować. To samo dotyczy łazienki. Rodzic powinien mieć pole manewru do przewinięcia dziecka lub go wykąpania. Warto zwrócić uwagę, czy istnieje możliwość zamówienia dostawki,krzesełka do karmienia dziecka, wanienkę do kąpieli, a nawet nasadki na sedes.Dzięki temu opieka nad dzieckiem będzie o wiele łatwiejsza, a bagaż zabrany na wesele o wiele mniejszy.

Kącik zabaw
Coraz bardziej powszechnym udogodnieniem dla dzieci są kąciki zabaw. Jest to świetne rozwiązanie. Dzieci mają do dyspozycji różnego rodzaju zabawki, kolorowanki, ślizgawki. Dzięki temu dzieci nie nudzą się i nie marudzą, a rodzice mogą na spokojnie np. zjeść posiłek, czy porozmawiać. Niekiedy w hotelach można spotkać animatora zabaw lub pracownika, który jest zatrudniony do opieki nad dziećmi gości hotelu.

Plac zabaw
Gdy tylko jest pogoda dzieci chętnie bawią się na placu zabaw. Niejednokrotnie także na weselach. Zjeżdżalnie, huśtawki, czy trampoliny używane pod nadzorem rodziców urozmaicą każdemu dziecku wieczór weselny.Dzieci poznają inne dzieci, nie nudzą się, a wręcz wyśmienicie bawią. Dużą atrakcją dla dzieci są także fontanny znajdujące się na terenie domu weselnego.

Menu dla dzieci
Ważnym aspektem pobytu w hotelu rodziny z dzieckiem jest wyżywienie dziecka. Porcje dla dorosłych są za duże dla dziecka. Dobrze, gdy w menu jest pozycja dania dla dzieci. Wówczas to porcje są małe, zdrowe i kosztują odpowiednio do wielkości porcji. W skład takiego podstawowego menu może wchodzić rosło, czy zupa pomidorowa, pulpeciki mięsne, makaron z delikatnym sosem, naleśniki, czy pierogi. Dania dla dzieci powinny być lekkie, niezbyt tłuste i takie, które dziecko będzie potrafiło samo zjeść.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.