Najlepsze sale weselne w Wieliczce - Przewodnik

Wybór odpowiedniego miejsca na wesele jest sprawą bardzo ważną. Od tego zależy atmosfera i klimat całej uroczystości, a także jakość serwowany potraw i ogólne samopoczucie gości. W wyborze poniższych lokali sugerowano się posiadaniem przez lokal parkingu, klimatyzacji, miejsc noclegowych także kuchnią oraz posiadaniem usprawnień dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Lenart
4-gwaizdkowy hotel Lenart znajduje się w centrum Wieliczki. Hotel jest w posiadaniu 3 klimatyzowanych sal weselnych z przestrzenią do tańca, wyposażoną w rzutniki multimedialne. Sale mogą pomieścić od 160 do nawet 350 osób. Każda sala posiada oddzielną kuchnię, a o serwowane dania dba szef kuchni Restauracji Pod Kominem.

Hotel w ofercie weselnej oferuje jedno- bądź dwu-dniowe wesela, przywitanie Nowożeńców w tradycyjny sposób, udostępnianie alkoholu w cenach hurtowych, napoje bezalkoholowe i inne napoje, zimny bufet, dekoracje sali, na życzenie klienta dekoracje kwiatową, zniżki dla dzieci, kącik zabaw dla najmłodszych i wiele więcej.

Hotel i Restauracja Koral
3-gwiazdkowy Hotel Koral oferuje miejsca noclegowe dla gości o różnym standardzie, kuchnie, parking, udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz grill. Posiada piękną salę weselną. Sala balowa lub weselna posiada scenę dla orkiestry, bądź DJ, duży parkiet. Za hotelem znajduje się ogródek, w którym można wykonać sesję zdjęciową nie opuszczając swoich gości. Wesela w hotelu organizowane są maksymalnie do 200 osób.

Dworek Emilii
W skład kompleksu Dworku Emilii wchodzi restauracja, dwie sale (jedna do 300 osób, druga do 120 osób) oraz baza hotelowa. Sale są eleganckie, udekorowane białymi obrusami, świecami, świeżymi kwiatami, dzięki czemu każde wesele będzie wyglądać dostojnie i z klasą. O dania serwowane na weselu zadba szef kuchni. Dworek mieści się na terenie zamkniętym, posiada parking oraz klimatyzację, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Oferta ślubna dla Pary Młodej obejmuje tradycyjne przywitanie chlebem oraz solą, wino musujące dla gości, apartament dla Nowożeńców wraz ze śniadaniem, możliwość skorzystania z sejfu, a także zaproszenie na kolację dla Pary Młodej z okazji pierwszej rocznicy ślubu z rabatem.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 569 745

E-mail: kontakt@hotel-zlotaroza.pl

Jak wybrać najlepsze miejsce na konferencję czy bankiet? Jak wybrać hotel dla gości weselnych? Czy wesele w hotelu to dobry pomysł? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.